Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Меню

TV і ми

Робота з пропаганди наукових досягнень та висвітлення науково-дослідної діяльності в ЗМІ

У 2017р. заступник директора з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, кандидат фіз.-мат. наук О.В. Кендзера неодноразово давав інтерв'ю для телеканалів, газет та інших - з роз'ясненням питань щодо прояву землетрусів на території України і в сусідніх районах, рівня сейсмічної небезпеки в різних регіонах країни та питань захисту від землетрусів. Прочитав наукову лекцію для школярів середньої спеціалізованної школи №71 про сейсмічну небезпеку і сейсмічний захист в Україні. Брав участь з доповіддю в засіданні "Круглого столу" з питань інженерно-геологічних загроз об'єктам національного надбання в м.Києві (Софія Київська). Брав участь у роботі Комісії Святошинського району по науково-технологічній співпраці наукових і виробничих підрозділів. Брав участь в нараді УкрГідроЕнерго з питань перспектив розвитку гідроенергетики в країні до 2030 р. Провів зустрічі з керівництвом УкрГідроЕнерго з питань доцільності побудови Верхньодністровського каскаду ГЕС. Неодноразово надав інтерв'ю кореспондентам телеканалу "1+1" про природні, природньо-техногенні катаклізми і геофізичну зброю та телеканалу "Україна" з питань сейсмічної небезпеки в Україні. Брав участь у виставці науково-технічних досягнень Інституту.

Завідувач відділу геомагнетизму, доктор геол. наук М.І. Орлюк часто дає інтерв'ю на телеканалах "2+2", "1+1" та постійні коментарі в газеті "Експрес". Неодноразово виступав на радіо "Ера".

Науковий співробітник А.О.Роменець виступав на телеканалi "2+2" в програмі "Загублений світ". Надавав публікації прогнозу магнітних збурень для газети "Вести", інформація з яких широко цитується та використовується в інтернет-виданнях та інших засобах масової інформації.

С.Г.Бойченко виступала на телебаченні і радіо (ТВ Канал ICTV "Секретний фронт", ТВ Канал "2+2" в програмі "Загублений світ"). Давала Інтерв'ю для Українського радіо ("Перший канал" та "Промінь") з результатами досліджень щодо особливостей змін клімату на території Украині та в світі.

П.В.Сумарук дає постійні інтерв'ю в газеті "Експрес" відносно прогнозу магнітних збурень.

Про інститут | Останні новини | Документи | Контакти
© 2011 Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України. Всі права захищені